У Корабельному районі міста перевіряли суб’єктів господарювання

Новини
👁 122

Робоча група з питань  легалізації  оплати праці та зайнятості населення Корабельного району міста Херсона обстежила умови праці робітників, що перебувають у трудових відносинах з суб’єктами підприємницької діяльності району.

Станом на 01 серпня поточного року проведено 24 рейди, у ході яких обстежено 230 суб’єктів господарювання.

Порушення Трудового законодавства виявлені на 20-ти суб’єктах підприємницької діяльності. Керівники цих підприємств частково використовували нелегальну працю 27 осіб.

Внаслідок чого порушене право на працю робітників, адже таке право, згідно чинного законодавства, реалізують шляхом укладення трудових договорів на підприємствах, установах, організаціях, або між фізичними особами, що взаємодіють як роботодавець і працівник. Будь-яка праця в Україні має бути легальною.

З роботодавцями проведено роз’яснювальну роботу  щодо працевлаштування найманих працівників  згідно чинного законодавства.

Нагадуємо, що Законодавство про працю регулює трудові відносини працівників підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, виду діяльності і галузевої залежності, а також робітників, які працюють у фізичних осіб.

Вам також може сподобатися

Херсонців запрошують взяти участь у велоперегонах
Відбувся другий навчальний семінар для представників комунальних підприємств

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X