У Корабельному районі літнім херсонцям допомагають з хатньою роботою, субсидіями та комунальними послугами

НовиниНовини ОТГ
👁 113

Станом на 1 жовтня послугами відділення соціальної допомоги Територіального центру надання соціальних послуг Корабельної районної у місті ради користуються 328 херсонців, які більшу частину свого часу змушені, за станом здоров’я, перебувати вдома.

Соціальні працівники територіального центру допомагають у придбанні продуктів харчування, ліків, прибиранні житла, приготуванні їжі. При необхідності відвідують установи та допомагають в оформленні субсидій, сплачують комунальні послуги.

Адже, користувачі такого виду послуг – це, зазвичай, літні, одинокі люди, особи з інвалідністю та громадяни, що потрапили у складні життєві обставини і потребують сторонньої допомоги.

Так, наразі у відділенні денного перебування обліковуються 1759 осіб, з них у вересні поточного року на облік прийнято чотири особи.

Лише за вересень 97 осіб скористалися послугами соціальних працівників, 15 – послугами інструктора з трудової адаптації, послугами майстра по дрібному ремонту скористалися 22 особи, перукаря – 13, швачки -19.

Для підтримки здоров’я людей поважного віку проводяться психологічні тренінги, щотижня – танцювальна терапія, що сприяє відчуттю власної гідності та позитивної самооцінки.

Крім цього, з 2013 року в територіальному центрі впроваджено соціально-педагогічні послуги «Університет третього віку», які допомагають адаптуватися літнім людям до сучасного життя, отримати нові корисні знання, а головне – відчути смак до життя!

Як зазначають у Територіальному центрі надання соціальних послуг Корабельної районної у місті ради: «Фахівці центру не оминають жодної людини, яка потребує допомоги”.

Вам також може сподобатися

У міськраді працюють над новою схемою руху вантажівок
КП “Міське дорожнє управління” прибирає дороги згідно з графіком

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X