У Корабельному районі контролюють дотримання правил благоустрою

Новини
👁 208

Чистота на території нашої громади значною мірою залежить від добросовісності жителів, які сплачують за вивезення власних побутових відходів.

 

Сьогодні, представники Виконавчого комітету Корабельної районної у місті Херсоні ради вкотре контролювали дотримання  правил благоустрою та санітарного стану району.

За підсумками рейду виявлено декількох порушників, у тому числі на автівках, що викидають сміття навіть не виходячи з них.

Проведена роз’яснювальна робота щодо недопущення надалі порушень відповідних Правил та можливих адміністративних санкцій за це.

З керівниками та працівниками організацій, установ, закладів торгівлі проведено роз’яснювальну роботу та наголошено щодо необхідності своєчасного прибирання прилеглих територій, ліквідації будь-яких надписів на фасадах.

Під час бесід з містянами ще раз наголошувалося на необхідності укладання договорів на вивіз твердих побутових відходів підрядними організаціями та недопущенні засмічення території навколо баків для збору ТПВ-сміття, які не належить до категорії ТПВ, оскільки цей вид відходів мешканці повинні вивозити власним коштом!

«Тож можна нескінченно фотографувати різні смітники для розміщення в соціальних мережах із критикою, але погодьтеся, відповідальність на кожному з нас, зокрема, на тих хто не сплачує за вивіз сміття і викидає непотріб де попало», – зазначають виконавчому комітеті ради.

Вам також може сподобатися

Питання цивільного захисту населення обговорювали сьогодні у міськраді
Виконком міськради: підтримано усі питання порядку денного

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X