У Корабельному районі 63% будинків готові до опалювального сезону

НовиниНовини ОТГ
👁 473

Станом на 1 жовтня в Корабельному районі 63% будинків отримали від інспекції МКП “Херсонтеплоенерго” акти готовності систем теплопостачання до опалювального сезону 2021-2022 року.

30 керівників ОСББ подали заявки про готовність систем для обстеження та надання актів готовності, 1 будинок завершує капітальний ремонт внутрішньобудинкових систем теплопостачання за програмою “Енергодім”, 4 будинки очікують лічильники з перевірки для встановлення.

Згідно рішення виконавчого комітету Херсонської міської ради, опалювальний період розпочнеться, коли середньодобова температура зовнішнього повітря буде +8 градусів протягом 5 днів поспіль та для споживачів з індивідуальними джерелами теплопостачання – з 1 жовтня.

Фахівці відділу з питань життєдіяльності району щоденно проводять роз’яснювальну роботу з керівниками ОСББ та за необхідністю здійснюють виїзні обстеження щодо технічного стану трубопроводів опалення.

Пріоритетним завданням Корабельної районної у місті ради на даний час є підготовка житлового фонду до початку опалювального періоду 2021-2022 р.р. Це питання знаходиться на особистому контролі голови ради Наталії Чорненької.

На фото: готовність ОСББ до опалювального періоду – вулиці Комкова, 94 та Лавреньова, 17.

Вам також може сподобатися

У Корабельному районі провели арт-терапевтичне заняття: Як у складному характері дитини побачити позитивні аспекти?
У Дніпровській районній раді відбувся прийом громадян

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X