У Корабельній райраді відбулось пленарне засідання ХІІ сесії

Новини
👁 186

9 листопада відбулось пленарне засідання ХІІ сесії Корабельної районної у місті Херсоні ради VІІІ скликання на чолі з головою районної ради Наталією Чорненькою.

      На засіданні було розглянуто 3 питання порядку денного. За заявою депутата районної ради Катерини Рогової у відповідності до статті 5 пункту 2 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» було ухвалено рішення про дострокове припинення її повноважень як депутата районної у місті ради. Голова районної ради Наталія Чорненька подякувала Катерині за плідну депутатську роботу та побажала успішної реалізації усіх планів та задумок на посаді старости.

     Депутатами було заслухано доповідь начальника фінансового відділу ради Юлії Ситнік про внесення змін до бюджету Корабельного району на 2021 рік та ухвалено відповідне рішення.

     Голова ради проінформувала депутатський корпус про стан підготовки до опалювального сезону та роботу і проблематику району щодо благоустрою.

     Хвилиною мовчання депутати вшанували пам’ять відомих містян нашого району – Миколи Івановича Завгороднього, який з липня 1979 по серпень 1984 років займав посаду голови Комсомольської районної ради народних депутатів, та Вітеслава Івановича Шиянюка, Учителя з великої букви, ексдиректора Херсонської загальноосвітньої школи № 1.

Вам також може сподобатися

Нарада з новообраним активом органів самоорганізації населення старостинських округів відбулась у Херсоні
Херсонських старшокласників і студентів запрошують до участі в літературному конкурсі

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X