У Комишанському старостинському окрузі обговорили питання транспорту та доріг

НовиниНовини ОТГ
👁 133

У Зимівнику за участю голови Корабельної районної у місті ради Наталії Чорненької, депутата Херсонської міської ради Андрія Сидоренка, старости Комишанського округу Катерини Рогової відбулись зустрічі громадськості у двох місцях селища. Обговорювались «болючі» питання, які потребують вирішення: освітлення в селищі, стан доріг, забезпеченість маршрутним авто.

Мешканці селища впевнені, що маршрут №3 потрібно залишити без змін, а зранку та ввечері необхідно налагодити додаткові маршрути, щоб люди мали змогу дістатися на роботу або у справах у місто й повернутися додому. Транспорт повинен працювати до 21 години.

Мешканці скаржилися також на засміченість ливневої системи та необхідність негайного її прочищення. А в жителів нової частини селища відсутня питна вода.

Всі питання, які піднімались мешканцями під час зустрічі, будуть опрацьовані відповідними виконавчими органами.

 «Так питання маршрутних перевезень будемо обговорювати на громадських слуханнях, позицію мешканців донесемо до управління транспорту. Вже з понеділка займемось очисткою системи водовідведення. Питання освітлення на контролі у старости округу», – зазначила голова районної ради Наталія Чорненька.

Вам також може сподобатися

Станом на 12 липня COVID-19 діагностовано ще у 2 мешканців Херсона
У Суворовському районі триває покіс зелених зон

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X