У Комишанах незаконно зрубали дерево. Поліція шукає зловмисника

Новини
👁 225

Староста Комишанського старостинського округу Катерина Рогова виявила на території Комишан незаконний спил дерева. Викликала співробітників поліції, аби зафіксувати факт порушення й знайти людину, що це дерево спилила.

«Ніхто не може просто взяти й спилити дерево. Усі зелені насадження на території нашої громади належать громаді», – каже Катерина Рогова.

Начальниця управління  комунального господарства, благоустрою та інфраструктури Департаменту міського господарства ХМР Людмила Жуган підтверджує правильність дій старости:

«Видалення дерев здійснюється відповідно до Порядку утримання зелених насаджень, затвердженого Постановою Кабміну. Є нормативні акти, які регулюють такі питання.  У приватному домоволодінні дерева належать власнику домоволодіння, тож він сам вирішує, як з ними чинити. На території населеного пункту дерева належать громаді. Навіть якщо підприємство на своїй території має зелені насадження, там з одного тільки бажання нічого зрубувати не можна. Потрібно звертатися до відповідних органів, які надають їм дозвіл. З цього питання працює міжвідомча комісія, яка оглядає дерево, дефектує його, і якщо воно дійсно підлягає видаленню лише за наявності акту комісії  дерево можуть знести».  

Якщо ви стали свідком незаконного спилу дерев, викликайте поліцію та екологічну інспекцію Південного округу. Правоохоронці складуть відповідний протокол, інспекція, як контролюючий орган, вираховує збитки, завдані громаді й нарахує компенсаційні відшкодування, розмір яких залежить від породи, висоти, віку дерева тощо.

Вам також може сподобатися

Оформлення претензії споживача за неякісні послуги, – пояснює Департамент міського господарства ХМР
Послуги, пов’язані з працевлаштуванням на Гіді

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X