У “Клініці, дружній до молоді” відбувся ряд семінарів для шкільних медпрацівників

Новини
👁 233

У квітні спеціалісти кабінету «Клініка, дружня до молоді»   провели  навчальні семінари – тренінги для шкільних медичних працівників Херсонської області з метою впровадження у роботу «дружнього підходу» до підлітків.

Для навчання були відібрані наступні  теми:

1. Основи «дружнього підходу» в наданні медичної допомоги підліткам та молоді. Характеристика «дружніх до молоді» послуг. Питання поточного законодавства щодо надання медичної допомоги підліткам. Основи ефективної взаємодії між медичними працівниками та підлітками.

2. Розвиток дитини в процесі дорослішання. Вікові кризи. Статеве дозрівання підлітків. Етапи формування сексуальності.

3. Ризикова поведінка підлітків та її наслідки для репродуктивного здоров’я. Профілактика ВІЛ-інфекції, небажаної вагітності та абортів.

 4. Алкоголь, тютюнокуріння, психоактивні речовини (ПАР) та підлітки. Сучасні методи профілактичної роботи з підлітками.

5.  Основи раціонального харчування. Порушення харчової поведінки.

На семінарах медичні сестри отримали інформацію з питань психофізичного розвитку дитини та особливостей  проходження вікових криз дитячого і підліткового віку. 

Особливу увагу медпрацівників лікарі та психолог КДМ звернули на важливість статевого виховання молоді для збереження  репродуктивного здоров’я та благополуччя у майбутньому житті. Медичні сестри взяли активну участь у  тренінгах, на яких опановували  сучасні методи профілактичної роботи   з підлітками у попередженні шкідливих звичок і формуванні здорового способу життя.

Медичні працівники отримали  інформацію про безкоштовні та анонімні послуги, які надаються  у кабінеті «Клініка, дружня до молоді»: консультації педіатра,  обстеження у гінеколога, психологічна підтримка та соціальна допомога.

Вам також може сподобатися

Протоколи постійних комісій міської ради VІІІ скликання 2020-2021 роки
Висновки та рекомендації постійних комісій міської ради VІІІ скликання 2020-2021 роки

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X