У клінічній лікарні ім.Є.Є.Карабелеша звітують про роботу в першому кварталі 2022 року

Новини
👁 222

«Лікарі і медсестри отримали підвищені зарплати, як і обіцяв Президент України, у нашому медичному закладі почало працювати довгоочікуване амбулаторне діалізне відділення. З його відкриттям з полегшенням зітхнули пацієнти з гострою нирковою недостатністю, відтепер – більше шансів отримати процедури, не очікуючи в черзі», – зазначають у лікарні.

Медики продовжили активно допомагати херсонцям з реабілітацією після одужання в пульмонологічному і неврологічному відділеннях стаціонару та у відділенні амбулаторно-медичної реабілітації у поліклініці №2. Однак, з 24 лютого темпи і зміст життя підрозділів КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім.Є.Є.Карабелеша» змінилися.

Щоденні зведення стали основною тенденцією того як «взаємодіють» медики з пацієнтами. Допомога надається як на особистих прийомах, так і в телефонному режимі. Напружена ситуація з видачою інсулінів для хворих цукровим діабетом спала – проблема вирішена на користь пацієнтів.

Вакцинація триває.У лікарні повідомляють: якщо з початку року активно провадилося щеплення бустерною дозою, то на сьогоднішній день свідомі херсонці прагнуть щепитися обов’язковою другою дозою (поки вакцини є в наявності).

Незважаючи на воєнний стан, батьки приводять діток на планове щеплення відповідно до визначеного графіком. Громадяни проходять необхідні обстеження, роблять перев’язки, отримують фізіопроцедури тощо. Життя триває. Кожен потребуючий медичної допомоги отримує її в повному обсязі.

Вам також може сподобатися

Через брак пального у Херсоні вирішують проблему з вивезенням сміття
ВРУ ухвалила закон про підвищення гарантованої суми за вкладами та повне відшкодування коштів вкладникам на період воєнного стану

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X