У художньому музеї ім.О.О. Шовкуненка відкрилася персональна виставка Ольги Бринцевої

Новини
👁 281

У Херсонському обласному художньому музеї ім. О.О. Шовкуненка відкрилася персональна виставка Ольги Бринцевої «Життя прекрасне! Про любов, щастя та вічні цінності”.

Привітати художницю із відкриттям виставки прийшли очільники міста та області, представники депутатського корпусу, митці та херсонські шанувальники її таланту.

На початку заходу оголосили про присвоєння Ольгзі Бринцевій почесного звання Заслужений художник України.
У творчому доробку художниці: живопис та мистецтво художнього текстилю, зокрема гобелен. У її роботах – краса і велич природних ландшафтів, романтика європейської урбаністики, релігійні мотиви. Важливе місце у творчості займають образи членів її родини та краєвиди Дніпра. Чимало робіт присвячених кіпрським та французьким пейзажам.

З державною відзнакою привітала художницю секретар міської ради Галина Лугова.
«Від себе особисто, міського голови Ігоря Колихаєва та від усього депутатського корпусу хочу подякувати пані Ользі за чудовий талант, такий різноманітний, різнобарвний. За те, що робите наше мистецтво відомим на весь світ, демонструючи свої роботи на загальноукраїнських та загальносвітових майданчиках», – зауважила вона під час урочистої частини.

Довідка. Ольга Бринцева – провідна сучасна херсонська мисткиня, що працює в різних видах образотворчого мистецтва, членкиня Херсонської обласної організації Національної спілки художників України. Активно бере участь в різних художніх виставках в найбільших містах України, а також в міжнародних виставкових проєктах у Німеччині, Франції, Монако та на Кіпрі.

Вам також може сподобатися

АТ «Херсонгаз» переносить роботи у Садовому
Заступник міського голови Оксана Рукавішнікова звітує про роботу, проведену у період із 21 по 28 травня

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X