У херсонських школах та професійних училищах пройшли відбулися заходи з нагоди Шевченківських днів

Новини
👁 479

В історії кожного народу є імена, які він свято береже у своїй пам’яті й з великою любов’ю та повагою передає з покоління у покоління. Є таке ім’я й у нашого народу – Тарас Шевченко.

З нагоди вшанування пам’яті Великого Українця у закладах освіти міста відбулися заходи з нагоди присвячені Шевченківським дням.

У Херсонській гімназії №14 невмирущій славі генія українського народу були присвячені:

  • тематичні години спілкування «Невмируще слово Кобзаря»
  • віртуальна виставка дитячих малюнків «Пейзажна лірика Шевченка в дитячій уяві»
  • мовний челендж із поеми Т.Г. Шевченка «І мертвим, і живим, і ненародженим…»

У Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №28 ім. О. С. Пушкіна з метою активізації національно-патріотичного виховання учнівської молоді, формування готовності брати участь у культурному житті країни в школі проведено заходи, присвячені Шевченківським дням «Невмируще слово Кобзаря»:

  • Поетична хвилинка «Тарасове невмируще слово» (1-4 кл.).
  • Віртуальна подорож «Стежками, де ходив Тарас» (5-6 кл.).
  • Літературний калейдоскоп «Вклонімося Кобзарю» (8 кл.).
  • Вікторина «Шевченківське слово у серці моєму» (7 кл.).
  • Шевченківський урок «Тарасові шляхи» (9 кл.).

З 14 по 18 березня у Херсонському ЗЗСО №57 відбулись Шевченківські дні «Невмируще слово Кобзаря». Цьогоріч вони проходили у дистанційному форматі. Здобувачі освіти не просто вшанувати пам’ять поета, але й відчули, як через його твори проходить любов до України, народу, рідної мови.

З учнями проведено низку заходів, спланованих учителями української мови та літератури: інформаційні хвилинки «Незабутній Тарас Шевченко»(5-11кл.); лінгвістична гра « Ім’я Шевченка стукає в серцях»(5кл.); усний журнал «Цікаві факти про Шевченка»(6кл.); літературна вікторина «Чи знаємо ми Шевченка» ( 7кл.); літературна гра «Шевченко – наш супер герой» (8кл.); усний журнал з віртуальними сторінками «Провісник долі України» (9кл.). Учні 10-11 кл. переглянули фільм «Розповіді про Шевченка».

З нагоди відзначення дня народження великого українського поета, Кобзаря українського народу, в ДНЗ «ВПУ №2 м. Херсона» у дистанційному форматі була проведена вікторина «Про життя і творчість Т.Г. Шевченка» у якій узяли участь учні закладу професійної освіти.

«В СВОЇЙ ХАТІ СВОЯ Й ПРАВДА, І СИЛА, І ВОЛЯ!» сьогодні по-особливому звучать ці слова, у час боротьби українського народу за свою свободу, за життя, за мирне і вільне небо над головою!

Вам також може сподобатися

Роблять, що можуть: депутати Херсонської міської ради продовжують працювати для громади
Суворовська райрада запрошує волонтерів долучитися до допомоги потребуючим

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X