У херсонських школах пройшов тиждень профорієнтації

Новини
👁 619

У ряді херсонських шкіл відбувся тиждень профорієнтаційної роботи.
«Я обираю своє майбутнє!»- під таким гаслом він пройшов у Херсонській гімназії №3.

У початковій школі гімназії насичено і цікаво пройшов День професій. Малюки ознайомилися із професіями кухаря, медичної сестри, вчителя, бібліотекаря. Учні старших класів підготували години спілкування за темами «Моя професія – моє майбутнє» та «Я обираю своє майбутнє».


До старшокласників завітали викладачі Херсонського Державного аграрно-економічного університету, вони ознайомили випускників із умовами вступу до вишу, а дев’ятикласників запросили на навчання у зимову та весняну школи при ХДАЕУ.

З учнями 9-х класів Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 35 днями був проведений профорієнтаційний кейс. Здобувачів освіти ознайомили з переліком освітніх послуг та професій, які надає ДНЗ «Херсонське вище професійне комерційне училище». Інформація була подана у вигляді універсальної онлайн-дошки з інтуїтивним інтерфейсом «Padlet».

Про способи перетворення простих побутових речей в оригінальні подарунки учні дізналися з демонстрації з елементами воркшопа. Цікавим та корисним був метод перевірки в домашніх умовах якості улюблених глазурованих та плавлених сирків, якими смакують учні на сніданок.


Цікаво та змістовно пройшов тиждень професійної орієнтації учнівської молоді в Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №55. Практичний психолог школи провела з учнями 9-х класів психодіагностичне дослідження за методом Євгенія Олександровича Клімова. Проходження опитування за його методикою допомагає у визначенні типу майбутньої професії для кожного випускника.


Протягом тижня учні 9-х класів зустрілися з викладачами та майстрами Херсонського професійного суднобудівного ліцею, Херсонського вищого професійного училища №2, Херсонського вищого професійного комерційного училища, Херсонського професійного ліцею зв’язку та поліграфії.


У ліцеї «Журналістики, економіки та правознавства» також проведено Тиждень професійної орієнтації. У заходах взяли участь викладачі закладів вищої освіти Херсона та випускники ліцею. З учнями 10 та 11 класу зустрілися випускники 2021 року Олексій Чистик та Микола Корінчук. Вони розповіли про свої результати ЗНО, про особливості вступної кампанії та про мотиви свого вибору майбутнього фаху.

Вам також може сподобатися

У Херсоні тривають механізовані прибирання у темну пору доби
Минуле, теперішнє і майбутнє в архітектурі Херсона: Інтерв’ю з архітектором Ігорем Юрчаком

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X