У Херсонському районному управлінні поліції ГУНП відкрили перший в області фронт-офіс

Новини
👁 164

У Херсонському районному управлінні поліції ГУНП відкрили перший в області фронт-офіс.

Фронт-офіс -нова модель первинної комунікації поліцейських із громадянами у відділах і управліннях поліції. Поліцейські уточнюють у відвідувачів мету їхнього звернення, з місця контактують з колегами, до компетенції яких за напрямками діяльності належить питання заявника. Громадянам допомагають складати письмові звернення,  роз’яснюють норми чинного законодавства, спрямовують, з урахуванням належності, до інших державних органів, у разі, якщо підняте питання не належить до компетенції поліції. Та головна відмінність фронт-офісу від попереднього формату роботи зі зверненнями громадян – оперативність, надання допомоги, комунікація зі службами підрозділу, відкритість у діяльності поліцейських.

Секретар міської ради Галина Лугова, яка привітала поліцейських із відкриттям фронт-офісу, зазначила: “Такі перетворення говорять про те, що поліція готова працювати відкрито. За підтримки міського голови Ігоря Колихаєва та депутатського корпусу у Херсоні здійснюється реалізація програми щодо матеріально-технічної підтримки Херсонського районного управління поліції. Програма існує із 2015 року – з того часу фінансування її збільшено в два рази, і ми бачимо, що результати є”, – зазначила Галина Лугова.

За її словами, Ігор Колихаєв прагне, аби люди, які звертаються за допомогою до поліції, негайно її отримували.

“За підтримки міського голови у Херсоні існує також програма “Безпечне місто”, обсяги фінансування якої також збільшилися у декілька разів за останні роки. Тож сподіваємося у подальшому на плідну співпрацю, результатом якої будуть подібні до сьогоднішніх зміни”, – зауважила секретар міської ради.

Вам також може сподобатися

Новорічними чарівниками для дітей особливих категорій стали староста та квартальні у Комишанському окрузі
Правила безпечного поводження з піротехнічними виробами

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X