У Херсонському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді надають допомогу

Новини
👁 6

Під час повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України та введення воєнного стану в країні значно збільшилась кількість громадян, які потрапили у складні життєві обставини.

Основним механізмом поліпшення ситуації (окрім грошової допомоги) є надання соціальних послуг, а саме вжиття заходів, спрямованих на профілактику складних життєвих обставин, їх подолання або мінімізація їх негативних наслідків для сімей/осіб, які в них опинились.

Надавачем таких послуг на території Херсонської міської громади є Херсонський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, де можна отримати наступні послуги: інформування, соціальний супровід, соціальна адаптація, соціальна інтеграція та реінтеграція, консультування, кризове та екстрене втручання, консультування.

З 1 січня поточного року фахівцями із соціальної роботи складено понад 1 100 оцінок потреб родин для їх подальшого звернення до районних органів опіки та піклування з метою оформлення дітям-жителям м.Херсона статусу постраждалих внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

З початку року отримувачам соціальних послуг, які перебувають на обліку у Херсонському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, також видано натуральну допомогу у вигляді наборів для обігріву (охоплено 100 сімей) та понад 100 гігієнічних наборів, наданих партнерськими організаціями, зокрема Угорською екуменічною службою допомоги.

Фахівці із соціальної роботи особисто відвідують просвітницькі заходи та організовують їх проведення для містян. Зокрема, для представників закладів освіти, соціальних працівників та батьків дітей у співпраці з ГО “Ліга соціально відповідальних жінок” з початку року проведено 9 інформаційних сесій на тему домашнього насильства та гендерно зумовленого насильства (охоплено 164 особи) та 5 інформаційних сесій з мінної безпеки (охоплено 128 осіб). Також організовано 2 заняття з мінної безпеки для дітей (охоплено 147 дітей, в тому числі й онлайн).

Для проведення належної роботи із родинами та здійснення перевірки умов проживання, виконання батьківських обов’язків стосовно дітей фахівцями із соціальної роботи проводяться спільні рейди та екстрені виїзди зі спеціалістами районних служб у справах дітей, працівниками поліції, в ході яких відвідуються родини, які опинилися в складних життєвих обставинах. З початку року здійснено близько 20 таких виїздів, під час яких охоплено 42 родини, в яких виховується 72 дитини.

Налагоджено плідну співпрацю з міжнародними організаціями та чинними на території міста проєктами щодо організації надання психосоціальної підтримки родинам із дітьми.

Для отримання детальної інформації чи консультацій звертайтесь за номером: (0552) 46 15 97.

Вам також може сподобатися

Працівники КП “Парки Херсона” проводили роботи з благоустрою
Херсонець Микола Дягилев здобув дві нагороди на регіональних змаганнях з плавання

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X