У херсонській музичній школі № 1 пройшов фортепіанний конкурс «Сузір’я талантів»

Новини
👁 167

17 грудня 2021 року базі херсонського комунального закладу СМО «Музична школа 1» відбувся XIV фортепіанний конкурс імені А.Ч. Масловської «Сузір’я талантів», у якому брали участь учні молодших класів фортепіанного відділу. Конкурс став справжнім святом для дітей та викладачів.

Напередодні Дня Святого Миколая кожен учасник конкурсу показав себе на досить високому рівні, із задоволенням та хвилюванням діти виходили на сцену та демонстрували свою майстерність. Незважаючи на умови дистанційного навчання, кожен учень виступив гідно. Конкурсанти справили неабияке враження членів журі, викладачів, батьків і звичайно потішили директора школи Володимира Коваленка, який надзвичайно вболіває за своїх вихованців.

Вітаємо викладачів та учнів фортепіанного відділу з прийдешніми святами і щиро бажаємо, щоб наступний рік приніс нам стільки радощів, скільки днів на рік, і щоб щодня дарував нам посмішку та частинку добра. Нехай усе, що ми планували, обов’язково здійсниться: все те, що хотіли почати, почнеться, а що хотіли закінчити, закінчиться. Нехай наступного року ми всі станемо щасливішими, добрішими і уважнішими до оточуючих нас людей, а світ відкриє нам нові можливості!

Вам також може сподобатися

Відбулося обстеження виконаних робіт з ремонту доріг на 2-х об’єктах
Мобільні пункти обігріву в Херсоні встановлюватимуть при температурі -8℃

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X