У Херсонській МТГ діє комісія з обстеження та надання компенсації за пошкоджені і знищені об’єкти нерухомого майна

Новини
👁 621

У Херсонській міській територіальній громаді діє комісія з обстеження та надання компенсації за пошкоджені і знищені об’єкти нерухомого майна, яка була створена у міській адміністрації.

Комісія відповідно до покладених на неї завдань здійснює обстеження, нарахування компенсацій на відновлення пошкодженого майна, надання компенсацій за знищений об’єкт нерухомого майна.

Наразі територію Херсонської міської громади віднесено до зони активних бойових дій, на якій функціонують державні електронні інформаційні ресурси, тому станом на сьогодні обстеження, нарахування коштів за пошкодженні або знищенні об’єкти комісією за програмою “єВідновлення” тимчасово припинено.

Водночас жителі Херсонської територіальної громади можуть подати інформаційне повідомлення про пошкоджене або знищене нерухоме майно внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України, самостійно засобами Єдиного державного веб-порталу електронних послуг у додатку “ДІЯ”, розділ “єВідновлення”. Також повідомлення можна подати через адміністратора центру надання адміністративних послуг або нотаріуса.

Після виключення Херсонської міської територіальної громади із зони активних бойових дій жителі зможуть подавати заяви на надання послуги із “єВідновлення” та отримувати компенсації за пошкоджені, знищені об’єкти нерухомого майна.

Вам також може сподобатися

До уваги жителів Шуменського мікрорайону Херсона!
Жителі Садівського старостату отримали продуктові набори від GEM BUFFET

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X