У Херсонській МТГ алкоголь продаватимуть у визначених часових рамках

Новини
👁 890

Рада оборони Херсонської області прийняла рішення на один місяць скасувати “сухий закон” і допомогти відновленню економіки регіону.

З 15 березня упродовж місяця на території громади згідно з зазначеним рішенням дозволяється торгівля алкогольними напоями на об’єктах оптової, роздрібної торгівлі та ресторанного господарства.


Проте з метою забезпечення громадської безпеки й порядку у громаді буде заборонено торгівлю алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі з 15 березня до 15 квітня (на один місяць) з 15.00 до 10.00 на об’єктах оптової, роздрібної торгівлі та ресторанного господарства.


Тобто, продаж алкогольними напоями дозволяється з 10:00 до 15:00 год, однак починаючи з 15:00 до 10:00 год торгівля забороняється. Фактично протягом дня продаж алкоголю триватиме всього 5 годин.


Відповідний наказ підписав начальник Херсонської міської військової адміністрації Роман Мрочко на виконання пункту рішення Ради оборони в Херсонській області від 06.03.2023 № 1 (введеного в дію розпорядженням начальника Херсонської обласної військової адміністрації від 09.03.2023 № 105.)

Окрім того, на території МТГ буде заборонено впродовж цього часу продаж алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі (за винятком лікарських засобів, дозволених до застосування та включених до Державного реєстру лікарських засобів України та України та Державного реєстру дезінфекційних засобів), військовослужбовцям Збройних сил України, Національної гвардії України, іншим утвореним відповідно до законів України військовим формуванням, а також працівникам правоохоронних органів, органів спеціального призначення з правоохоронними функціями, особам, які виконують функції із забезпечення безпеки й оборони України, та особам, які мають зовнішні ознаки належності до цих формувань та органів (наявність військової форми, озброєння, спецзасобів тощо).

Вам також може сподобатися

За добу Херсонську міську територіальну громаду обстріляли 16 разів
У Зеленівському старостинському округу 127 родин отримали дрова для обігріву осель

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X