У Херсонській міськраді презентували сервіс «УкрСкарга»

Новини
👁 224

Представники ГО «Імпульс Херсонщини» презентували власний проєкт, який допоможе налагодити процес подання скарг до органів місцевого самоврядування.

У презентації взяли участь представники департаменту економіки та інвестицій та Інститут розвитку громади.

«УкрСкарга» – безкоштовний віртуальний сервісний центр подання пропозицій та скарг. Сайт розробила команда волонтерів у лютому 2017 року без залучення бюджетних та грантових коштів.

– Головна мета сайту – покращення якості надання послуг та вирішення актуальних проблем населення, пов’язаних з отриманням послуг, шляхом залучення громадян. За допомогою сайту «УкрСкарга» мешканці міста можуть швидко та зручно просигналізувати відповідним органам про порушення та проблеми, з якими вони стикаються в процесі отримання «життєво необхідних послуг», або надати пропозицію щодо удосконалення послуги. – пояснює керівник ГО «Імпульс Херсонщини» Дмитро Карлюка.

Наразі сайт проходить технічну модернізацію та працює в тестовому режимі.

– На сайті розроблені та завантажені шаблони скарг та пропозицій, систематизовані за різними напрямками та проблемами. Наприклад, проблеми з транспортом або благоустроєм. Для заповнення скарги або пропозиції потрібно лише обрати варіант, внести необхідну інформацію та надіслати його у відповідну структуру. Уже зараз ми активно співпрацюємо у цьому питанні із відділом звернень громадян у міській раді. – розповідає один із творців ресурсу Ярослав Концевий.

За словами директорки департаменту економіки та інвестицій Херсонської міської ради Ірини Ніколаєвої, подібний сервіс презентують і комунальним підприємствам.

– Дуже приємно, що це повністю херсонська розробка, бо її придумали та втілили у життя наші місцеві спеціалісти. Ми обовязково презентуємо цей ресурс і міським комунальним підприємствам. Після чого їх керівники нададуть власні рекомендації, які розробники сайту зможуть врахувати в подальшій роботі.

Користуватись ресурсом “УкрСкарга” мешканці та органи влади зможуть абсолютно безкоштовно.

Вам також може сподобатися

У Дніпровському  управлінні соцзахисту підбили підсумки роботи минулого року
Трансляція постійної комісії з питань гуманітарної політики, медицини, освіти, культури

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X