У Херсонській міськраді працюють над новим порядком розробки фінпланів комунальних підприємств

Новини
👁 166

Зміни до положення про розробку та затвердження фінансових планів комунальних підприємств Херсонської міської ради обговорили під час наради 4 серпня.

Участь у нараді взяли заступник міського голови Оксана Рукавішнікова,  в.о. заступника міського голови Роман Головня, радники міського голови Андрій Ткаченко, представники департаментів фінансів, економіки та інвестицій, міського господарства, управління аудиту та контролю,

Під час наради обговорювались зміни до наявного положення, необхідність спростити механізми розробки та подачі фінпланів, аби комунальні підприємства працювали планово. Також акцент робився на тому, що фінансові плани мають бути реалістичними, а звіти  комунальних підприємств – об’єктивними.

– Лише чітке прогнозування та дотримання планів дасть можливість зробити ці підприємства прибутковими, дасть можливість їм розвиватись, нарощувати потенціал і надавати якісні послуги мешканцям громади. – зазначив Роман Головня.

До кінця наступного тижня буде розроблений новий порядок, куди внесуть усі зміни та пропозиції, озвучені на нараді.

Також були переглянуті терміни подачі фінансових планів на наступний рік. Крім того, буде спрощена процедура реалізації проєктів. Тобто тепер фінансові плани одномоментно будуть розглядатись кількома департаментами, аби не затягувати час.

– Ми запропонували більш детально прописати і саму процедуру подачі фінансових планів: кому його передавати, куди саме відправити, в який термін це зробити тощо. Цього раніше не було, але це має спростити процеси. – говорить директорка департаменту економіки та інвестицій Херсонської міської ради Ірина Ніколаєва.

Вам також може сподобатися

У Херсоні польські інженери відцифровуватимуть історичні вулиці
Ігор Колихаєв: «Херсонський планетарій має стати освітнім і туристичним магнітом»

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X