У Херсонській міськраді налагоджують співпрацю з Китаєм.

Новини
👁 161

У Херсонській міській раді триває активна підготовка до відновлення співпраці з Китаєм. Такий стратегічний напрям обрали для себе й інші міста України, тож для ефективної взаємодії з китайськими партнерами в Харкові провели масштабну конференцію «Україна-Китай: building bridges». Протягом тижня, з 22 по 26 червня, дипломати та представники муніципалітетів вивчали відмінності культур наших країн, що суттєво впливають на успішність переговорів.

Від Херсону переймати дипломатичний досвід їздила Ольга Севастьянова – головний спеціаліст відділу муніципального міжнародного співробітництва Департаменту економіки та інвестицій. Разом з іншими учасниками круглого столу вона знайомилася з успішними практиками взаємодії між Україною та Китаєм, вивчала лекційно-практичний курс за темами історичних та культурних зв’язків країн, сучасної адміністративної культури китайців, ділового етикету.

Вітчизняні та китайські фахівці зробили екскурс східними релігійно-філософськими вченнями, китайськими пам’ятками архітектури й культури, основами традицій та етикету чайної церемонії.Участь у конференції дозволила підвищити рівень фахової обізнаності й отримати практичні навички, необхідні для налагодження успішної комунікації з іноземними представниками. Фахівці Департаменту розширюють напрямки співпраці з КНР у галузі міжнародної політики, зокрема, економіки, освіти, науки, культури тощо.

Розвиток міжнародного партнерства – перспективний напрям для Херсону та України загалом. Ця робота не обмежується лише декларуванням підтримки, а має впроваджуватися на практиці. Технології, досвід та інвестиції потужної промислової країни допоможуть нашій громаді вийти на новий рівень інфраструктури та бізнесу.

Вам також може сподобатися

У Херсоні відбувся чемпіонат України з шашок
COVID-19: 1 особа захворіла, 23 – одужали, 3 – померли

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X