У Херсонській міській громаді затвердили старостинські округи

Новини
👁 888

Депутати міської ради своїм рішенням утворили на території Херсонської міської територіальної громади шість старостинських округів.

А саме:

1.Степанівський старостинський округ із центром у с. Степанівці, до складу якого входить  територія с. Степанівки.

2.Зеленівський старостинський округ із центром у смт Зеленівці,  до складу якого входять територія смт Зеленівки, с. Богданівки, с. Петрівки, сел. Сонячного.

3.Садівський старостинський  округ із центром у  с. Садовому, до складу якого входить територія с. Садового, сел. Придніпровського.

4.Комишанський старостинський  округ із центром у смт Комишанах, до складу якого входять територія смт Комишан, сел. Зимівника,  сел. Приозерного, сел. Благовіщенського.

5.Наддніпрянський старостинський округ із центром у смт Наддніпрянському, до складу якого входять територія смт Наддніпрянського,  сел. Інженерного,  сел. Молодіжного.

6.Антонівський старостинський округ із центром у  смт Антонівці, до складу якого входить територія смт Антонівки.

Також затвердили положення про старост.

Староста є посадовою особою місцевого самоврядування, яка затверджується міською радою на строк її повноважень за пропозицією міського голови за процедурою визначеною Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні». І затверджується міською радою на строк її повноважень, крім випадків дострокового припинення його повноважень з підстав і в порядку, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Староста не може мати інший представницький мандат, суміщати свою службову діяльність з іншою посадою, у тому числі на громадських засадах, займатися іншою оплачуваною (крім викладацької, наукової і творчої діяльності, медичної практики, інструкторської та суддівської практики зі спорту) або підприємницькою діяльністю.

Староста не рідше одного разу на рік (до 30 листопада поточного року) звітує про свою роботу перед радою, а на вимогу не менш як третини депутатів – у визначений радою термін. А на вимогу не менш як третини депутатів – у визначений міською радою термін, звітує про свою роботу перед радою, жителями старостинського округу.

Вам також може сподобатися

2 вересня служба у справах дітей Дніпровської районної у Херсоні ради провела 2 профілактичних рейди
Внутрішньо-будинкові мережі опалення мають бути здані за актами готовності тепловикам

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X