У Херсонській міській громаді розмінували 50 квадратних кілометрів території

Новини
👁 87

Наразі на Херсонщині працюють10 груп вибухотехніків.

До кінця тижня кількість груп вибухотехнічної служби буде збільшено до 25. Про це Голова Національної поліції України Ігор Клименко повідомив під час прямого ефіру телемарафону «Єдині новини».

Глава відомства зазначив, що наразі на деокупованих територіях Херсонщини працює 10 вибухотехнічних груп. Поліцейські розміновують житлові будинки, водоканал, об’єкти обленерго, державний архів тощо.

«На кінець тижня таких груп буде 25. Ми маємо величезні території, які потрібно розміновувати та поновити там повноцінну поліцейську діяльність. Наразі поліцейські вже розмінували близько 400 гектарів території, зокрема 50 квадратних кілометрів лише в місті Херсон та його околицях», – сказав Ігор Клименко.

Він додав, що робота вибухотіхніків завжди пов’язана з ризиком, адже ворог залишає після себе велику кількість вибухонебезпечних предметів із «секретами». Лише за ці дні загинув один працівник поліції, ще четверо – отримали достатньо тяжкі поранення під час розмінування однієї із адміністративних будівель Херсону.

«В тимчасовій окупації перебувало близько 80 тисяч містян. Ми опрацьовуємо всі звернення громадян, перевіряємо всю інформацію, яка надходить до поліції. Разом з тим ми й надалі рекомендуємо громадянам тимчасово утриматися від повернення до свого житла до того часу, поки не будуть розміновані повністю дороги, адміністративні будинки й звичайно житловий фонд», – зазначив Голова Нацполіції.

Вам також може сподобатися

Міграційна служба відновлює надання послуг у Херсоні
Наразі в Херсоні працюють 500 співробітників поліції

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X