У Херсоні здійснюються профілактичні заходи для запобігання вчиненню домашнього насильства

Новини
👁 47

З метою запобігання вчиненню домашнього насильства, зокрема жорстокого поводження з дітьми в умовах воєнних дій, спеціалісти Херсонського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді регулярно здійснюють профілактичні заходи та виїзди до родин з дітьми.

Так, 07 грудня поточного року фахівці Херсонського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з ювенальними поліцейськими та мобільною бригадою соціально-психологічної допомоги, яка фінансується Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA) через БФ БО “Посмішка ЮА”, провели спільний виїзд до родин, в яких уже фіксувалися прояви домашнього насильства по відношенню до дітей.

У рамках проведення всеукраїнської акції “16 днів проти насильства” вкотре нагадали батькам про неприпустимість домашнього насильства по відношенню до дітей та перевірили умови проживання родин.

Повномасштабне вторгнення рф в Україну загострило чимало проблем українського суспільства: зниження рівня доходів, безробіття, втрата місця проживання та ін. Таке соціальне напруження є каталізатором негараздів у родині, що може переростати в насильство.

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проходить Всеукраїнська кампанія “16 днів проти насильства”. Основна її мета – привернення уваги до проблем подолання домашнього насильства, жорстокого поводження, підвищення рівня обізнаності громадян щодо форм насильства, алгоритми дії для потерпілих, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок та чоловіків.

Цей період охоплює такі важливі дати: 25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок; 1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом; 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством; 3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю; 5 грудня – Міжнародний день волонтера; 6 грудня – вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі; 9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією; 10 грудня – Міжнародний день прав людини.

Вам також може сподобатися

Жителі Комишан отримали пелети для опалення
Херсонський водоканал вчора ліквідував три аварії на водопровідній мережі міста

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X