У Херсоні здійснюються перші кроки у напрямку створення Молодіжного центру

Депутатська комісіяНовини
👁 267

Сьогодні на постійній комісії з питань архітектури, містобудування, естетики, реклами та охорони історичного середовища депутати розглянули матеріали та заяви щодо отримання дозволів на розміщення зовнішньої реклами, які надійшли до управління естетики та зовнішньої реклами міської ради, та клопотання до департаменту містобудування та землекористування міської ради. Зокрема, і щодо отримання паспортів прив’язки тимчасових споруд чи продовження строку їхньої дії.


А також відбувся попередній розгляд проєктів рішень виконавчого комітету управління естетики та зовнішньої реклами.
Зокрема, серед іншого члени комісії знову підняли питання щодо розроблення у місті архетипів для тимчасових споруд. Депутати нагадали департаменту містобудування та землекористування про свою рекомендацію щодо їх розробки для кожного з районів міста.


Окрім того, на засіданні члени комісії встигли розглянути 40 сесійних питань.
Серед іншого погодили зміни до бюджету та звіти про виконання ряду міських програм за 2020 рік, що стосуються розвитку спорту тощо.


Начальник управління молоді та спорту Олексій Заболотний, доповідаючи за «спортивними» проєктами рішень, зауважив, що у місті зараз здійснюються перші кроки у напрямку створення Молодіжного центру, якого ще у Херсоні немає.

Вам також може сподобатися

Найбільший на Херсонщині прапор України встановлять у парку Слави
Херсонський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X