У Херсоні з нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми містянам роздавали інформаційні буклети

Новини
👁 90

У Херсоні з нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми містянам роздавали буклети із застереженнями щодо можливих ризиків нелегального працевлаштування та інформацією щодо допомоги, яку можна отримати постраждалим від дій злочинців, що використовують примусову людську працю.

Акція відбулась, щоб підвищити рівень поінформованості херсонців щодо глобальної проблеми торгівлі людьми та привернути увагу мешканців міста до прихованих ризиків, у тому числі і через дії нелегальних фірм – посередників із працевлаштування за кордоном.

Адже обізнаність захищає від подібних злочинів та унеможливлює їх.

‼️Пам’ятайте, що на жодній законній роботі не позбавляють робітника документів, не обмежують його свободу, не мають права на жорстоке поводження з ним. І якщо ви чи ваші рідні помітили подібне – негайно звертайтесь за допомогою та підтримкою.

Особам, які постраждали від торгівлі людьми, українським законодавством гарантується одноразова матеріальна виплата та надання комплексної допомоги (психологічної, соціально-педагогічної, соціально-медичної, юридичної, допомоги у працевлаштуванні та перекваліфікації та інші), виходячи з особистих потреб таких осіб.

Громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які постраждали від торгівлі людьми та не отримали належної допомоги, можуть звернутись на Національну безкоштовну гарячу лінію з питань протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів тел.: 527, +3 800 505 501.

Також діє безкоштовна гаряча лінія психологічної підтримки за номером 0-800-211-444

Довідка. 30 липня у світі відзначається Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році для підвищення поінформованості громадськості про цю проблему і привернення уваги до тяжкого становища мільйонів людей, які потерпіли від цього злочину, а також заохочення людей активно допомагати й протидіяти цьому злочину.edited 09:38

Вам також може сподобатися

Які роботи виконувало Херсонміськсвітло 31 липня
У Херсоні тривають роботи з прибирання

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X