У Херсоні вже рік діє соціальна кухня благодійного фонду Святого Мартіна де Поррес

Новини
👁 311

У Херсоні вже рік діє соціальна кухня, яку відкрив благодійний фонд Святого Мартіна де Поррес. У співпраці з Херсонською міською військовою адміністрацією ці кухарі нагодували вже тисячі людей і кількість безплатних обідів щодня збільшується.

Смачні гарячі страви на соціальній кухні готують для рятувальників, комунальників, які працюють на місцях обстрілів, власників пошкоджених будинків чи квартир. Багато роботи на кухні було під час затоплення, спровокованого підривом росіянами греблі на Каховській ГЕС.

За першим дзвінком тут готові збільшити число порцій, щоб оперативно нагодувати людей. Є в соціальної кухні і постійні клієнти – херсонці чи внутрішньо переміщені особи, які через російську агресію опинилися у складних життєвих обставинах. В середньому за день тут готують близько 750 обідів.

Соціальна кухня від благодійного фонду Святого Мартіна де Поррес продовжує свою роботу, бо ще дуже потрібна херсонцям. З 7.00 до 10.00 за номером 099 732 01 82 можна зробити замовлення або дізнатись додаткову інформацію про безкоштовні обіди.

Дякуємо за те, що були поруч у найскрутніші часи і залишаєтесь зараз! Разом до Перемоги!

Вам також може сподобатися

Чому кір такий небезпечний?
У Зеленівському окрузі проведено ремонтні роботи з покращення водопостачання для     населення

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X