У Херсоні визначили місце для встановлення пам’ятника вуличному співаку Анатолію Малишевському

КультураНовини
👁 219

14 квітня на вул. Суворова, з ініціативи депутата Херсонської районної ради Олександра Власова, відбулося виїзде засідання постійної комісії міської ради з питань гуманітарної політики, медицини, освіти, культури, молодіжної політики та спорту, законності, депутатської діяльності, свободи слова та запобігання корупції за участі представників управління культури Херсонської міської ради та представників громадськості.

Розглядалося питання щодо погодження місця встановлення об’єкту на вшанування пам’яті вуличного співака Анатолія Малишевського, який маючи вади зору, близько 20 років співав пісні на вул. Суворова.

Ідея встановлення зазначеного об’єкту багато років не полишає херсонців і в мережі Фейсбук з’явилася ініціатива щодо встановлення пам’ятного символу. Кошти на виготовлення зібрано через соціальні мережі громадянами міста, а автором скульптури стане відомий херсонський скульптор Юрік Степанян.

Результатом наради стало погодження місця встановлення на вул.Суворова скульптури на честь вуличного співака і музиканта Анатолія Малишевського.

Урочисте відкриття об’єкту попередньо заплановано на 15 травня 2021 року.

Вам також може сподобатися

У Херсоні мітингом-реквіємом вшанували героїв АТО/ООС
Сьогодні у міськраді відбудеться брифінг стосовно ситуації з COVID-19 у Херсоні

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X