У Херсоні виявляють випадки тіньової зайнятості

Новини
👁 407

У Херсоні сьогодні відбувся рейд із викриття випадків тіньової зайнятості: виявлення неоформлених офіційно працівників, зарплат «в конвертах», несплати податків та відсутності соціальних гарантій.


Його організував департамент економіки та інвестицій Херсонської міської ради. Начальник відділу контролю за дотриманням законодавства управління економічної політики Анна Сінкевич провела обстеження суб’єктів господарювання у Суворовському районі.
За результатами робочою групою складено акти обстеження із висновками. Випадки прихованої зайнятості в Херсоні, на жаль, непоодинокі.


Представники відділу контролю за дотриманням законодавства вкотре провели роз’яснювальну роботу з підприємцями щодо необхідності дотримання вимог чинного трудового законодавства. Зокрема, в частині використання найманої робочої праці та запобігання фактам неофіційних трудових відносин.

У департаменті економіки та інвестицій Херсонської міської ради нагадують:

  • виплачуючи зарплату неофіційно, роботодавець позбавляє свого працівника права на основну та додаткову відпустку, оплату лікарняного, на дотримання норм тривалості робочого часу, на допомогу по безробіттю, пенсійне забезпечення тощо.
  • погоджуючись на тіньову зайнятість, працівники нехтують ризиками, пов’язаними із захистом їхніх трудових прав та соціальним захистом.
  • приховані трудові відносини – це й суттєвий мінус у бюджеті громади, звідки беруться кошти, зокрема, для розвитку інфраструктури міста.

Вам також може сподобатися

Заступник міського голови Володимир Пепель звітує про виконану роботу за період з 02.08. по 07.08
Заступник міського голови Володимир Пепель провів підсумкову нараду з керівним складом підпорядкованих виконавчих органів

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X