У Херсоні вшанували пам’ять жертв радіаційних аварій та катастроф

Новини
👁 207

Сьогодні у Херсоні вшанували пам’ять жертв радіаційних аварій та катастроф. Церемонія покладання квітів та мітинг відбулись у парку Херсонська фортеця біля пам’ятника жертвам аварії на Чорнобильській АЕС.

Від імені міського голови Ігоря Колихаєва квіти до пам’ятника поклала секретар міської ради Галина Лугова.

«35 років тому весь світ здригнувся від аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Це одна із найстрашніших техногенних катастроф в історії людства. Сьогодні згадуємо той непростий час і дякуємо ліквідаторам за локалізацію та зупинення небезпеки. Честь і велика шана цим людям», – зауважила вона.

Окрім того, з нагоди 35-х роковин Чорнобильської катастрофи Галина Лугова вручила Почесні грамоти міського голови ліквідаторам наслідків трагедії на Чорнобильській АЕС: Борису Нєстєрову, Валерію Антонюку, Андрія Кремзелю, Лідії Репніній, Володимиру Іванову.

Довідка. Чорнобильська катастрофа — техногенна екологічно-гуманітарна катастрофа, спричинена двома тепловими вибухами й подальшим руйнуванням четвертого енергоблока Чорнобильської атомної електростанції, розташованої на території УРСР, 26 квітня 1986 року. Вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком.

Вам також може сподобатися

Управління праці та соціального захисту населення Дніпровської районної у м.Херсоні ради
Управління соціальної політики міської ради

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X