У Херсоні відзначили працівників культури та майстрів народного мистецтва

Новини
👁 84

Сьогодні, 09 листопада, в Україні відзначають День працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Галузь культури – одна із найбільших, адже наші люди мають дуже багато талантів. І саме працівники культури бережуть та розвивають ці таланти, заявляючи про традиції України на весь світ.

З нагоди свята перша заступниця начальника Херсонської міської військової адміністрації Наталя Чехута від імені Романа Мрочка та від себе особисто привітала людей, які присвятили своє життя збереженню і збагаченню української культури.

«Саме на вас лежить велика відповідальність за збереження наших традицій, за прославлення нашої української культури. Ваша праця завжди на виду: ви створюєте людям свято, несете культуру до кожного серця та кожної душі. Допомагаєте молодому поколінню долучатися до української культури. Ви здебільшого працюєте онлайн, але я вірю в те, що буде згодом той день, коли запрацюють наші музичні школи, школи естетичного виховання, будинки культури у повному обсязі. Наше завдання зараз – все це максимально зберегти. Хотілося б проводити заходи, фестивалі, але, на жаль, ми в умовах війни. Ви – герої без зброї, бо залишились тут, не кинули свою роботу. Ви – взірець. Щира вам подяка за вашу працю. Я хочу, щоб ви не втрачали віру і надію. Збережемо нашу Херсонщину та нашу Україну», – наголосила Наталя Чехута та висловила вдячність і шану працівникам галузі культури, талановитим митцям, які прославляють Херсонську громаду.

Вітання супроводжувались врученням нагород та подяк.

Вам також може сподобатися

Працівники КП «Парки Херсона» вчора виконали роботи з благоустрою міста
7 листопада Херсонводоканал відремонтував дві ділянки водопроводу

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X