У Херсоні відзначили День Соборності України

Новини
👁 146

“Одна. Єдина. Соборна Україна” – сьогодні це не просто гасло. Це – заповітна мрія українців. Вдруге ми відзначаємо День Соборності України в умовах повномасштабної війни з росією. І вкотре саме сусідка – агресорка хоче розділити нашу країну, щоб знищити її.

Окупанти вже не говорять про “освобождение исконно руских земель”, вони говорять про “завоювання”. Росіяни не приховують справжніх намірів в Україні і на Херсонщині, зокрема. У нас вони хочуть відірвати лівий берег Дніпра від правого, але в них нічого не вийде і лівий скоро буде вдома. Соборна означає об’єднана, неподільна. Такою Україна була, є і залишиться навіки!

За це сьогодні б’ються її кращі сини і доньки! За це вони віддають свої життя! І тільки завдяки їм єдина і незалежна Україна впевнено дивиться у своє майбутнє.

З нагоди Дня Соборності України поклали квіти до пам’ятних місць у Херсоні і вшанували усіх загиблих учасників визвольної війни проти російської навали. Вічний спомин полеглим! Велика подяка і Божий захист живим героям! Слава Україні!

Вам також може сподобатися

До уваги жителів Таврійського мікрорайону Херсона!
Продовжуємо інформувати громаду про надання гуманітарної допомоги за минулий тиждень

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X