У Херсоні відзначають День єднання

Новини
👁 226

У Херсоні урочистим підняттям Державного прапора України відзначили День єднання.

14 лютого 2022 року Президент України Володимир Зеленський з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість підписав указ «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства», яким оголосив 16 лютого 2022 року Днем єднання.

Почесне право підняти Державний Прапор України було надано військовослужбовцям військової частини 3056 Національної гвардії України Роману Жилці та Максиму Веселову.

“Сьогоднішнє свято символізує надію та процвітання нашої нації. Найкращі доньки і сини нашої Батьківщини об’єдналися по всій Україні з жовто-синіми стрічками. В єдності – наша сила, наша готовність дати відсіч агресорові, який стоїть на кордоні. ВІд Ігоря Колихаєва та усього депутатськаого корпусу прийміть побажання: бути єдиним, цілісним організмом, готовим дати жорстку відповідь ворогу. З нами Бог і Україна. Миру всім нам!”, – відзначила секретар міської ради Галина Лугова, вітаючи херсонців.

Вам також може сподобатися

У херсонських закладах дошкільної освіти відбуваються тренувальні евакуації
Трансляція засідання постійної комісії з питань землекористування 16.02.2022

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X