У Херсоні відновлюють освітлення вулиць. Працює КП “Херсонміськсвітло”

НовиниСоціальна сфера
👁 181

Працівники комунального підприємства провели освітлення вулиць, які у темну пору доби світла не бачили вже давно. Мова йде про вулиці 20 та 21 Текстильну. Як пояснює директор КП «Херсонміськсвітло» Андрій Балюк, такі роботи проводяться у рамках поточного ремонту за єдиної умови – доступності підключення до міських мереж. Фахівці комунального підприємства склали дефектний акт, виписали зі складу необхідні матеріали. Для проведення освітлення використали опори АТ «Херсонобленерго»:

«Опори ліній електропостачання по вул. 20 та 21 Текстильній перебувають на балансі АТ «Херсонобленерго», з яким маємо такий собі меморандум про співпрацю і почасти допомагаємо один одному. Ми виконали сумісний підвіс кабелю, встановили 17 світильників і під’єднали до наших (КП «Херсонміськсвітло») мереж», – розповідає пан Андрій.

У рамках поточного ремонту, комунальне підприємство забезпечило освітленням 5 вулиць: окрім вищезгаданих, ще вул. Олексіївська (колишня Воровського), 33 Східна та вул. Польова у Комишанах. Нещодавно КП «Херсонміськсвітло» профінансували та забезпечили енергозаощаджувальними лампами, якими «комунальники» замінять стандартні ліхтарі.

«Все енергозатратне обладнання буде демонтоване. Ми замінимо стандартні ліхтарі лед-лампами, які рази у три-чотири споживають менше енергії. 600 отриманих нами лед ламп – це 600 енергозаощаджувальних ліхтарів», – зауважує директор комунального підприємства.

Про першочергові завдання, поставлені підприємству міським головою, Андрій Балонь каже:

«Освітлення міста. На сьогодні повністю відновлене освітлення вул. Херсонської – від Антонівського мосту до «Салюту». Особисто виїжджав перевіряв – все світиться, все працює. Повністю освітлили парки Слави та Херсонської фортеці. У парку Слави відновили 12 кулястих ліхтарів. Всі лампи замінені на енергозаощаджувальні. На черзі – Миколаївське та Бериславське шосе».

У КП «Херсонміськсвітло» працює три бригади – дві займаються освітленням, одна – світлофорами та викликами містян. Цього замало для охоплення всіх поточних питань, адже до міста приєдналося 7 населених пунктів, тож роботи «комунальникам» побільшало. У зв’язку з цим КП «Херсонміськсвітло» подало заяву про укрупнення підприємства.

Вам також може сподобатися

Херсон відвідав перший заступник Міністра розвитку громад та територій України Василь Лозинський
Роботи, які виконувало КП “Херсонміськсвітло” 27 липня

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X