У Херсоні відкрився новий co-working space

Новини
👁 257

Сьогодні відкрився новий co-working space з мультимедійною апаратурою для митців міста Херсона та області на кафедрі дизайну ХНТУ.


Проєкт інтер’єру та оснащення co-working space були розроблені студентами та викладачами кафедри дизайну ХНТУ, а його реалізація стала можлива завдяки грантовій фінансовій підтримці від Британської Ради у рамках програма Active Citizens для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку та за сприяння міського голови Ігоря Колихаєва.

Простір дозволить розвинути нові компетенції у студентів та молодих митців, залучити їх до міжнародної співпраці зі спільнотами митців різних країн. А громада міста та області отримає можливість залучати креативну молодь до розвитку візуального контенту регіону та до розробки графічної та мультимедійної продукції, що сприятиме її розвитку.

У відкритому co-working space кафедри дизайну ХНТУ передбачається не лише щоденна освітня робота зі студентами-дизайнерами, а й проведення Міжнародних конференцій, форумів, конкурсів, майстер-класів тощо.

Від імені міського голови Ігоря Колихаєва із відкриттям простору привітала викладачів та студентів закладу секретар міської ради Галина Лугова.

«Насправді це визначна подія як для кафедри дизайну Херсонського національного технічного університету, так і для міста загалом. Це дуже чудовий простір для нашої молоді – креативної та перспективної. Молодь у Херсоні прогресує і ми бачимо це у всьому до чого вона доторкається: чи до написання картин, чи до розробки проєктів ландшафтів тощо. Бажаю закладу рухатися далі, адже завдяки активним крокам студентів, викладачів та влади можна досягти успіху, – зауважила на відкритті Галина Лугова.

Вам також може сподобатися

Першу пересадку серця у Херсоні можуть зробити вже цього року
Учасники “Школи молодого політика” презентували свої проєкти

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X