У Херсоні відкрили фотовиставку «Обличчя нових громад»

Новини
👁 126

Сьогодні в Urban CAD відкрили фотовиставку «Обличчя нових громад».

Організаторами виставки є громадська організація «Український кризовий медіа-центр».

Захід відбувся в рамках Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) – «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE). Мета заходу – змінити погляд на результати реформи місцевого самоврядування.

Координатор комунікації децентралізації громадської організації «Український кризовий медіа-центр» DOBRE Ірина Малик зазначила, що виставка «Обличчя нових громад» саме про звичайних людей, які роблять зміни в Україні.

«Подібні виставки у 2017/2018 роках відкривалися у Верховній раді України, Кабінеті Міністрів України, Міністерстві розвитку громад і території, але саме цьогорічну фотовиставку ми розпочинаємо із громадських просторів», – зазначила пані Ірина.

Так, з метою підготовки до показу організатори відвідали 12 об’єднаних територіальних громад-партнерів програми DOBRE у семи областях України і незважаючи на складні умови спричинені пандемією коронавірусу мають змогу показати 55 робіт відомого українського фотографа Владислава Соделя.

«Презентація виставки промотує процеси децентралізації у Херсоні і наша організація завжди тримає у фокусі комунікацію реформ», – зазначила керівниця громадської організації «Український кризовий медіа-центр» Юлія Шмигальова.

Слід зазначити, що серед 55 робіт презентованих на виставці, чотири фото розповідають про життя у Станіславській громаді.

Про деталі зображені на фото детально розповів голова Станіславської громади Іван Самойленко.

Також на відкритті заходу була присутня секретар Херсонської міської ради Галина Лугова. Вона подякувала організаторам проєкту та зазначила, що в подальшому хоче бачити більше світлин саме з Херсонщини, адже зміни в громаді відбуваються і показати є що.

Галина Лугова подякувала депутату міської ради Віталію Бєлоброву, який є автором ідеї та співзасновником проекту «Urban CAD».

Віталій Бєлобров зазначив, що в громаді роботи багато і треба працювати за принципом «де народився там і залишився». Він закликав представників влади та бізнесу створювати для цього усі умови та разом формувати сильні громади.

Вам також може сподобатися

Де Херсонводоканал здійснює роботи
Будівля міськвиконкому буде доступною для маломобільних груп населення.

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X