У Херсоні відкрилася виставка Музею воєнного дитинства

Новини
👁 189


У Херсоні в приміщенні Літературного музею відкрилася виставка Музею воєнного дитинства. Виставка присвячена досвіду дітей, на дорослішання яких вплинули конфлікт на сході України, тимчасова окупація Криму та вимушене внутрішнє переселення. Експозиція містить предмети й історії, що дозволяють уявити повсякдення дітей, які проживають або проживали в зоні бойових дій, осягнути його складність, а також пересвідчитись, що дитинство можливе, а життя триває навіть в умовах збройного конфлікту.

Історія ж самого музею починається в м.Сараєво, з проєкту, який був започаткований Ясмінко Галіловічем у 2010 році.

Досягнувши успіху в Боснії, Музей воєнного дитинства почав розширювати сферу діяльності, яка наразі охоплює дитячий досвід у сучасних конфліктах, постконфліктних зонах і місцях переселення по всьому світу. Завдяки проєктам у Сербії, Лівані, Україні та Сполучених Штатах Америки, Музей перетворився на міжнародну платформу, яка дає голос дітям, на життя яких вплинула війна.

У 2020 році Музей воєнного дитинства заснував свій перший міжнародний офіс в Україні. Зазначимо, що Херсон став першим містом, куди Музей завітав після свого відкриття в Києві влітку минулого року.

Вхід на виставку Музею воєнного дитинства є безкоштовним. Виставка знаходиться в приміщенні Херсонського літературного музею (вул. Театральна, 1) та працює з вівторка по суботу (10:00 – 16:00) до 2 лютого.

Вам також може сподобатися

Херсонський Водоканал усуває порив магістралі на вулиці Донецькій
Першого лютого в Україні розпочинається кампанія зі щеплення дітей від поліомієліту

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X