У Херсоні відбувся тренінг з питань інклюзії

НовиниСоціальна сфера
👁 147

30 червня – 1 липня фахівці із соціальної роботи Херсонського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді взяли участь у дводенному тренінгу з питань інклюзії та діяльності центрів реабілітації людей з інвалідністю, що відбувся у м. Херсоні.

Також участь у заході взяли представники громадських організацій Херсонської області, що працюють у сфері надання допомоги й підтримки людям з інвалідністю та інклюзії, хочуть започаткувати партнерські взаємовідносини з органами місцевого самоврядування, дізнатися більше про поточні механізми отримання фінансування для надання соціальних послуг.

Тренери з Вінницького міського центру соціально – психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія» імені Раїси Панасюк та Вінницького реабілітаційного центру для дітей з аутизмом Людмила Нецкіна та Леонід Зіньківський велику увагу в програмі навчання приділили новому закону України «Про соціальні послуги», про апробацію державних стандартів , розглянули приклади співпраці на місцевому рівні за участі громадських організацій та органів місцевого самоврядування, служб перевезення, супроводу, створення безбар′єрного середовища, підтримки діяльності центрів реабілітації.

Окрім того, розглянуто наявний досвід використання таких механізмів, як соціальне замовлення та соціальні послуги; коротко торкнулися методик роботи з дітьми з порушеннями ментального розвитку.

Учасники намагалися під час виконання практичних завдань розробити необхідний пакет соціальних послуг та підготувати пропозицію співпраці, що буде адресована місцевим партнерам.

Тренінг проводився у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Вам також може сподобатися

Чистий четвер у “Корабельному” районі Херсона
Звіт заступника міського голови Оксани Рукавішнікової про проведену за тиждень роботу

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X