У Херсоні відбувся соціальний захід для сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах

Новини
👁 232

26 квітня фахівці із соціальної роботи Херсонського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно зі спеціалістами та волонтерами Херсонського обласного благодійного фонду «Мій Дім» успішно організували та провели соціальний захід для родин, що опинилися в складних життєвих обставинах та потребують постійної підтримки. Захід відбувся з нагоди  Міжнародного дня доньок.

У ньому взяли участь доньки зі своїми мамами з родин, що є отримувачами соціальних послуг Херсонського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Під час проведення майстер-класу діти разом зі своїми рідними матусями, за підтримки спеціалістів зазначених вище організацій, виготовляли (шили, наповнювали та прикрашали) м’які іграшки, створюючи атмосферу краси й прояву творчості.

Подія відбувалася з дотриманням всіх правил встановленого карантину, відповідно наданих рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України.

Також матері разом із своїми доньками мали можливість познайомитися з діяльністю Денного центру для сімей з дітьми, що опинилися в складних життєвих обставинах та потребують постійної підтримки й допомоги, який функціонує на території ХОБФ «Мій Дім». Батьки отримали запрошення щодо відвідування такого вкрай важливого центру в місті.

По завершенню заходу діти отримали солодощі від Херсонського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, і канцелярські набори з розмальовками  від ХОБФ «Мій Дім». Також кожна дівчинка отримала особливий подарунок – дівочі прикраси, які виготовила Катерина Косенко.

Вам також може сподобатися

Жителі Суворовського району прибрали у парку Ювілейний
У Херсоні продовжуються роботи з капітального ремонту гімназії №3 по вул.Патона

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X