У Херсоні відбувся круглий стіл з питань дотримання прав жінок з інвалідністю

Новини
👁 251

10 червня на платформі ZOOM відбулося засідання круглого столу з питань дотримання прав жінок з інвалідністю, гендерної рівності та інвалідності в Херсонській області.

Захід відбувся в рамках проєкту «Різноманіття. Рівність. Єдність», який реалізовує ГС «ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» за підтримки Українського жіночого Фонду та фінансування Уряду Канади. ГО “Всеукраїнська організація осіб з інвалідністю “ВЕЛІД” та представник Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю в Херсонській обласній державній адміністрації Віктор Булка підтримав діяльність проєкту в Херсонській області.

На круглому столі обговорювалося питання забезпечення технічними засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення, забезпечення прав жінок з інвалідністю, з питання гендерної рівності, доступ жінок до інклюзивної освіти, а також були озвучені проблеми, з якими стикаються матері, які виховують дітей з інвалідністю тощо.

За результатами обговорення буде обрана тема для проведення Всеукраїнської адвокаційної кампанії, яка допоможе жінкам реалізувати свої права.

Вам також може сподобатися

На 11 червня на коронавірус у Херсоні захворіло ще 17 людей
«Херсонський кризовий центр вважається одним з найкращих в Україні», – Антон Єфанов

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X