У Херсоні відбувся Х Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку

Новини
👁 23

19 травня в Херсоні відбувся Х Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку.

Темою цьогорічного форуму були: відновлення України, плани та пріоритети на 2024 – 2025 роки.

Організатор заходу – Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Херсонської обласної військової адміністрації, Херсонської міської військової адміністрації та благодійної організації “Центр суспільних програм”

X Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку відбувається з березня по червень 2024 року в усіх областях України з метою досягнення цілей сталого розвитку, оперативної соціальної взаємодії неурядових організацій та об’єднань, громад, медіа, бізнесу, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, участі молоді у відновленні України, залучення громадян та створення додаткових можливостей в усіх сферах життєдіяльності.

Захід об’єднав багато представників громадського сектору Херсона та області. Були люди і від локальних, і від національних, і від міжнародних організацій, а також представники Херсонської міської та обласної військових адміністрацій.

Заступник начальника Херсонської міської військової адміністрації Антон Єфанов подякував організаторам за створення ще одного майданчика для взаємодії та представникам громадянського суспільства за постійні допомогу та підтримку.

Про організаторів:

Громадська організація “Всеукраїнський молодіжний рух “Let’s do it Ukraine” — учасник загальносвітового руху “Let’s Do It World”, що об’єднує понад 91 мільйон людей в 211 країнах, які щорічно в обраний день виходять на прибирання “World Cleanup Day” у своїй країні.

Вам також може сподобатися

Управління освіти Херсонської міської ради інформує щодо організації освітнього процесу у травні-червні
На маршрутах міста працюють 84 одиниці транспорту

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X