У Херсоні відбувся II тур ХХ Чемпіонату України з баскетболу серед команд юнаків

Новини
👁 434

На базі Херсонського дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки № 5 відбувся II тур ХХ Чемпіонату України з баскетболу сезону 2021/2022 року серед команд юнаків 2010 р.н., (Всеукраїнська Юнацька Баскетбольна Ліга), які включені до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України.

У групі дивізіону А грали команди: ДЮСШ № 12 (Запоріжжя), СДЮШОР № 2 (Полтава), ДЮСШ (Мирноград), Політехнік-СДЮШОР Україна (Харків), ДЮСШ № 1 (Чернівці) та збірна команда м. Херсона, в складі якої були вихованці херсонських закладів позашкільної освіти: ДЮКФП № 4 (тренери–викладачі МАНТУЛА С.І., ГАЦОЄВ В.Б.) та ДЮКФП № 5 (тренер-викладач СІМЕНКО В.В.).

За підсумками чотирьох днів у напруженій боротьбі збірна команда юнаків м. Херсон виграла у команд Запоріжжя та Полтави з відповідним рахунком 49:47 та 63:12, проте поступилася сильним командам Мирнограда та Харкова.

Всеукраїнські змагання пройшли на високому рівні, з дотриманням протиепідемічних вимог щодо запобігання розповсюдженню короновірусної хвороби COVID-19.

Вам також може сподобатися

Ігор Євтушенко змагатиметься в ОАЕ в новому кімоно
Завершився міський етап конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля – Україна»

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X