У Херсоні відбувся фінал міської щорічної Спартакіади для дошкільників «Крок до Олімпу»

Новини
👁 180

Сьогодні у Херсоні відбувся фінал міської щорічної Спартакіади для дошкільників «Крок до Олімпу». Загалом участь у ньому взяли 100 дітей із 10 закладів дошкільної освіти. Це команди-переможці першого етапу змагань.

Привітала учасників з Міжнародним днем захисту дітей та високими спортивними результатами секретар міської ради Галина Лугова.

«Діти, дозвольте від себе особисто, від міського голови Ігоря Колихаєва, від всього депутатського корпусу привітати вас зі святом. Бажаю вам посмішок та радості. А ми дорослі, зі свого боку, будемо старатися робити все можливе, щоб ваше дитинство було затишним та комфортним, щоб ви зростали здоровими, щасливими та мали всі можливості для розвитку ваших талантів», – звернулася до юних спортсменів вона.

Спартакіада була започаткована управлінням освіти міської ради для підвищення престижу фізичної культури та спорту, популяризації здорового способу життя, поліпшення фізкультурно-оздоровчої роботи у дошкільних навчальних закладах міста. Перший етап змагань відбувся у всіх дошкільних закладах міста.

Вам також може сподобатися

Нагородили кращих працівників Херсонської початкової школи № 7
Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта – «Про затвердження Положення про порядок отримання дозволу на розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Херсонської міської територіальної громади»

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X