У Херсоні відбувся другий модуль «Школи цифрових навичок для спільнот»

Новини
👁 140

Для організацій громадянського суспільства та ініціативних груп міста Херсона ГО «ГЦ «Нова генерація» запустила Тренінговий курс «Школа цифрових навичок для спільнот».

Із 3 до 5 листопада участь у тренінговому курсі другого модуля взяли фахівці із соціальної роботи Херсонського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представники та представниці організацій громадянського суспільства, ініціативних груп, що працюють у громаді.

Модуль відбувся частково (3 листопада) в онлайновому форматі з використанням різноманітних цифрових платформ і інструментів – canva, mirro, mentimeter, jitsi, pudlet та наживо (4 та 5 листопада) у приміщенні арт-простору «Freedom».
Під час навчання учасники дізналися про сучасні Інтернет інструменти та лайфхаки, спробували себе в ролі героїв презентаційного відео, навчились створювати цікаві відеоролики і тепер планують впроваджувати набуті навички/знання з питань цифрових технологій у діяльність своєї організації.

Учасники та учасниці, які успішно пройдуть повний курс навчання та виконають практичне завдання, отримають сертифікати. Під час виконання практичного завдання та в період реалізації проєкту ГО «Громадський центр «Нова генерація» забезпечить учасників/ць менторським супроводом, надасть можливість створювати медіапродукти та проводити онлайн-заходи у вебінарній кімнаті, обладнаній в рамках проєкту.

Тренінговий курс впроваджується в рамках проєкту «Херсонська громада впливає онлайн» та за підтримки проєкту USAID “Демократичне врядування у Східній Україні”.

Вам також може сподобатися

Роботи, які виконувало КП «Херсонміськсвітло» 8 листопада
Де у Херсоні ремонтують дороги

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X