У Херсоні відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти

Новини
👁 365

В обласному музично-драматичному театрі ім.М.Куліша відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти.

Секретар міської ради Галина Лугова та в.о.заступника міського голови Сергій Циганок привітали освітян зі святом, вручивши вчителям Почесні грамоти міського голови та грамоти Міністерства освіти і науки України.

“Мені надзвичайно приємно знаходитись тут, поряд з вами – я була, є і залишаюся освітянкою. Прийміть найщиріші вітання від Ігоря Колихаєва – ми бажаємо вам залишатися усміхненими, тому що саме від вашого настрою та посмішки залежить результат знань наших дітей. А ми зі свого боку, робитимемо для цього усе можливе”, – звернулася до освітян Галина Лугова.

У свою чергу, секретар міської ради Галина Лугова отримала Подяку голови Херсонської обласної ради – за багаторічну сумлінну працю, забезпечення високої результативності та якості роботи, інноваційний підхід до реалізації завдань сучасної державної політики в освітній галузі та вагомий особистий внесок у розвиток соціально-економічного потенціалу територіальної громади Херсона.

А Сергій Циганок, вітаючи присутніх, побажав, аби зусилля і старання учителів робили світ навколо чистішим, кращим і досконалішим.

До вітань долучилися також начальниця управління освіти міськради Наталя Журженко та голова профспілки працівників освіти і науки Херсона Галина Гривняк.

По завершенню урочистої частини заходу до перегляду освітянам запропонували виставу “Як козаки відпочивали”.

Вам також може сподобатися

У Наддніпрянському відбудеться виїзний прийом спеціалістів Дніпровської у Херсоні райради
Комісія з “архітектури” підняла питання купівлі теплоходів для потреб міста

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X