У Херсоні відбулися громадські слухання щодо ставки туристичного збору

Новини
👁 71

6 травня у Херсонській міській раді відбулися громадські слухання (обговорення) проєкту регуляторного акта – рішення Херсонської міської ради «Про справляння туристичного збору на території Херсонської міської територіальної громади».

Модератором громадських слухань виступив член правління  ГО «Таврійський туристичний альянс», голова комітету з питань розвитку туризму та курортів громадської ради при ХОДА Володимир Рачинський. Виступили також начальник управління культури Лариса Косенко та завідувач сектора розвитку туризму управління культури Лілія Заболотна.

У слуханнях взяли участь 33 особи, серед яких були активні херсонці, представники органів місцевого самоврядування, бібліотекарі, готельєри, журналісти. 

Проєкт регуляторного акта розроблений управлінням культури Херсонської міської ради. У ньому пропонується встановити ставку туристичного збору на території Херсонської міської територіальної громади:

– у номерах хостелів, гуртожитків для приїжджих, туристичних базах, таборах для відпочинку, прибудовах до житлового будинку, садових будинках, дачних будинках,– на рівні 0,25 % для внутрішнього та для в’їзного туризму від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня звітного (податкового) року, для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення;

– у номерах готелей, кемпінгів, мотелей, будинках відпочинку, пансіонатах та інших закладах готельного типу, санаторно-курортних закладах. – у розмірі 0,5 % для внутрішнього туризму та 1 % для в’їзного туризму від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня звітного (податкового) року, для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення;

– у місцях тимчасового розміщення (ночівлі), що розташовані в населених пунктах, які входять до складу території Херсонської міської територіальної громади (смт.Наддніпрянське, сел.Інженерне, сел.Молодіжне, сел.Антонівка, сел.Придніпровське, смт.Зеленівка, с.Богданівка, с.Петрівка, сел.Сонячне,  смт.Комишани, сел.Приозерне, сел.Зимівник, сел.Благовіщенське, с. Степанівка, с.Садово) – у розмірі 0,25 % для внутрішнього та в’їзного туризму від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня звітного (податкового) року, для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення.

Заслухавши та обговоривши доповідь начальника управління культури Лариси Косенко щодо проекту регуляторного акта , територіальна громада міста, представлена посадовими особами виконавчих органів ради, представниками туристичної галузі, громадськістю та мешканцями міста, вирішила:

1. Схвалити проєкт рішення міської ради «Про справляння туристичного збору на території Херсонської міської територіальної громади».

2. Рекомендувати управлінню культури міської ради проєкт рішення міської ради «Про справляння туристичного збору на території Херсонської міської територіальної громади» винести на розгляд міської ради.

Вам також може сподобатися

Заступник міського голови Оксана Рукавішнікова звітує про проведену за тиждень роботу
Порядок проведення перевірки

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X