У Херсоні відбулись рейди в потенційних місцях розміщення стихійної торгівлі

Новини
👁 164

27 липня по 2 серпня 2021 року спеціалістами відділу контролю за дотриманням законодавства управління економічної політики департаменту економіки та інвестицій міської ради спільно з представниками правоохоронних органів здійснено рейди-обстеження у потенційних місцях розміщення стихійної торгівлі (вул. Маяковського, вул. Потьомкінська).


За результатами проведених заходів було виявлено й упереджено 12 випадків розміщення об’єктів несанкціонованої торгівлі. З торговцями було проведено профілактично-роз’яснювальну роботу щодо неможливості здійснення торговельної діяльності у невстановлених для цього місцях.


Також 3 серпня було здійснено виїзд за скаргою містян стосовно перевірки законності розміщення об’єкта торгівлі баштанною продукцією на розі вул. І. Богуна та вул. Робочої. За результатами на керівника було складено протокол за статтею 152 «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою територій населених пунктів» Кодексу України про адміністративні правопорушення.


Відділ контролю по дотриманню законодавства управління економічної політики департаменту економіки та інвестицій просить жителів міста інформувати щодо випадків виявлення фактів стихійної торгівлі.

Вам також може сподобатися

«Задача нашої комісії – ефективно розподіляти приміщення», – голова «комунальної» комісії Андрій Медведєв
Сьогодні на маршрути міста вийшло 20 автобусів АТАМАН

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X