У Херсоні відбулася закрита зустріч для обговорення Індексу соціальної згуртованості та примирення – SCORE

НовиниСоціальна сфера
👁 687

10 серпня 2021 року у Херсоні відбулася закрита зустріч для обговорення Індексу соціальної згуртованості та примирення (SCORE) за 2021 рік. Для спеціалістів управлінь та організацій Херсонської міської ради дане обговорення презентували представники Програми Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Демократичне врядування в східній Україні», Програми розвитку ООН і Центру сталого миру та демократичного розвитку (SeeD).
На зустрічі була представлена презентація ключових результатів нової хвилі дослідження Індексу соціальної згуртованості та примирення в Україні, як на національному рівні, так і для Херсонської області та міста Херсон.
Висвітлювались питання щодо рівня підтримки населенням реформ, задоволення якістю послуг, довіри до влади та відчуття безпеки.
Участь представників Херсонських органів місцевої влади важлива для інтерпретації представлених даних та валідації результатів, оскільки на їх основі коригуватимуться чинні та розроблятимуться нові програмні ініціативи громадських організацій міста Херсон, спрямовані га посилення соціальної згуртованості українських громад.
Всі аналітичні дані досліджень по м. Херсон будуть передані для використання в роботі представникам органів держаної влади.

Вам також може сподобатися

Заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Оксана Рукавішнікова звітує про виконану роботу за тиждень
Urban CAD запрошує на вечір творчості Скрябіна: “Я знаю ціну світлої полоси…”

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X