У Херсоні відбулася виставка колажів, що увійшли до книги “Фронтовий Кобзар”

Новини
👁 70

Вчора у Херсонському обласному краєзнавчому музеї відбулася виставка колажів, що увійшли до видання унікального шевченківського “Фронтового Кобзаря”. Автор книги — художник, доброволець Сергій Пущенко. Книга оформлена ілюстраціями, що відтворюють нинішній період життя країни. Митець, малюючи колажі для книги, використав світлини бійців-добровольців, воїнів Збройних Сил України, фронтових кореспондентів, а також знімки з власної колекції, зроблені під час війни на Сході.


Участь у презентації від імені міського голови Ігоря Колихаєва взяла секретар міської ради Галина Лугова. Вона висловила вдячність воїнам АТО та ООС, за відчуття захищеності, яке ми маємо нині.


«Сергію Миколайовичу, дякую за ваші надбання, адже ви передаєте сучасну історію молоді. І наступні покоління, переглядаючи вашу книгу, отримуватимуть інформацію про наших захисників. Зможуть заглянути їм в очі. Ми всі у боргу перед воїнам цієї війни. Світла пам’ять тим, хто вже не повернеться», – сказала під час презентації вона.


Захід організували Всеукраїнська ГО “Об’єднання добровольців”, ГО “Добродія-Херсон”, Громадська спілка “Асоціація ветеранських та волонтерських організацій міста Херсона "Звитяга”, приватне підприємство “Дельта-Таврія”.

Вам також може сподобатися

Допомога без кордонів: Угорська Екуменічна Служба Допомоги підтримує сім’ї в складних життєвих обставинах Херсонської територіальної громади
У місті виділять стипендії спортсменам

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X