У Херсоні відбулася Вулична акція, присвячена Дню боротьби зі СНІДом

Новини
👁 124

1 грудня 2021 року відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цей день покликаний підвищити поінформованість населення щодо проблеми ВІЛ-інфекції/СНІДу та продемонструвати солідарність у боротьбі з поширеністю ВІЛ-інфекції.

Саме з цією метою, 1 грудня 2021, за підтримки Херсонського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Херсонським обласним благодійним фондом «Мангуст» біля входу до Шевченківського парку (на розі просп. Ушакова та вул. Лютеранської) організовано та проведено Вуличну інформаційно-просвітницьку акцію.

У рамках акції фахівцями із соціальної роботи, волонтерами та спеціалістами ХОБФ “Мангуст” проводилося інформування мешканців Херсону щодо проблематики ВІЛ/СНІДу в Україні, зокрема в Херсонській області, шляхів попередження інфікування та вирішення проблеми ВІЛ/СНІДУ в цілому, розповсюдження інформаційних тематичних матеріалів і засобів контрацепції.

Під час проведення заходу кожен мешканець міста мав можливість безкоштовно та анонімно пройти тестування швидкими тестами на виявлення ВІЛ-інфекції в спеціально облаштованій Мобільній амбулаторії, а також отримати консультацію у разі виявлення антитіл ВІЛ/СНІДу з метою їх перенаправлення у лікувальні заклади Херсонської громади.

Вам також може сподобатися

З мешканцями будинків, постраждалих від аварії на колекторі, обговорювали компенсацію за житло
У Херсоні понад 170 км каналізаційних мереж відпрацювали свій нормативний термін служби

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X