У Херсоні відбулася урочиста церемонія «Золоті весілля» відразу для 12 закоханих пар

Новини
👁 257

У Херсоні напередодні святкування Дня міста традиційно вітали сімейні пари Суворовського району, що прожили у шлюбі від 50 років.

19-та урочиста церемонія «Золоте весілля», в якій взяли участь 12 щасливих пар, за ініціативи Суворовської районної у місті Херсоні ради, відбулася у Центральному РАЦСі. Серед них – неймовірна родина Олексія та Світлани Таранущенків, які у липні цього року відзначили “діамантове весілля”.

Перед початком урочистостей усі закохані ділилися секретами свого міцного кохання, розповідали про свої хвилювання під час знайомств та весільних церемоній.

Світлана Таранущенко говорить, що протягом життя з чоловіком у них не було приводу до ревнощів: «Ми щасливі, бо прожили не дарма: виростили дві чудові донечки, маємо четверо онуків і, поки-що, двох правнуків. Бажаємо усім молодим херсонцям цінувати кожен день свого життя, ставитися з турботою та розумінням один до одного, адже це і є основа, на якій тримаються родини».

Ювілярів вітали: секретар Херсонської міської ради Галина Лугова, голова Суворовської районної у місті Херсоні ради Андрій Задніпряний, заступник начальника Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у Херсонській області Григорій Галковський, артисти Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша Євген Гамаюнов та Ружена Рубльова, діти, онуки і правнуки ювілярів.

«Сьогодні надзвичайно зворушлива подія, сліз стримати не можливо, серце лель-ледь не вискакує з грудей. Я просто не знаходжу слів, аби описати емоції, які мене переповнюють. Ви маєте неймовірне багатство в особі один одного, адже вам пощастило знайти свою вірну половинку» – звернулася до «золотих пар» секретар міської ради.

Вона привітала ювілярів від імені міського голови Ігоря Колихаєва та подякувала за те, що наперекір усім труднощам життя вони змогли підтримати один одного у тяжкі години і пройти життєвий шлях разом: «Ви є прикладом для молодих закоханих пар, які планують пов’язати себе шлюбом, адже міцний шлюб є основою держави».

Не обійшлося і без подарунків від міського голови – «золотим парам» подарували квіти та симпатичні чашечки, з яких закохані смакуватимуть чай теплими сімейними вечорами.

Вам також може сподобатися

У Корабельному районі за три дні ліквідували сміттєзвалища
Про компенсацію аграріям повідомляють у Дніпровському виконкомі

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X